İzmir ve Ege Bölgesinde Mimari 3D Görselleştirme, Mimari Animasyon 7.2.2013

   Cgi 3D animasyon ve görsel efekt bölümüz olarak müşterilerimizin, mimari projelerinin çizilmesinden,3D görselleştirmesine ve uygulamasına kadar hizmet veren firmamız.

  Profesyonel mimarlarımız, bilgisayar mühendislerimiz sayesinde projelerinizin gerçek hayata geçmeden son hallerine kadar gerçek ve birebir malzemeler kullanarak hatta yapılacak araziye manüplasyon(gerçek arazinin resmine bilgisayar ortamında yapılan projeyi monta etme) sayesinde görmelerini sağlıyoruz.
  3D mimari animasyonlar sayesinde yapılacak mülkün bilgisayar ortamında son halini müşterilerimize sunarak mülkün içini, dışını istenilen açılarda 3D olarak gezmelerini sağlıyoruz, buda yapacağınız yatırımın profesyonel ve çağımızın tekniklerine uygun olarak görmenizi ve de bunları müşterilerinize daha açıklayıcı profesyonel hizmet sunmanızı sağlamaktadır.
  Bunun dışında mimari vektörizasyon sayesinde ozalit veya basılı materyal üzerinde ki eski projelerinizi bilgisayar ortamına aktararak revizyon ve restorasyon hizmetleri sunarak çözümler sunmaktayız.
  Tüm bu hizmetleri mülk sahiplerine, mimari ofislere, inşaat firmalarına ve müteahhitlik firmalarına da çözüm ve hizmet sunmaktayız.
  Cgi 3D animasyon ve görsel efekt olarak Mimari Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz arasında;
  2D Mimari Proje Çizimi
  3D Mimari Teklif Projesi
  3D Mimari Çizim (3D mimari görselleştirme)
  Mimari Vektörizasyon
  3D Mimari Animasyon (mimari projenin 3D olarak gezmek)
  Mimari Manüplasyon (gerçek arazinin resmine bilgisayar ortamında yapılan projeyi monta etme)